“Live”, Ndeshjet Kosovë - Kroaci dhe Lihtenshtajn - Shqipëri mund t’i ndiqni këtu

Publikuar tek: sport, më 17:40 06-10-2016 “Live”, Ndeshjet Kosovë - Kroaci dhe Lihtenshtajn - Shqipëri mund t’i ndiqni këtu

Dy ndjeshje të rëndësishme për të gjithë shqipëtarët luhen sot në mbrëmje, në orën 20:45, ajo e Shqipërisë kundër Lihteshtajnit dhe Kosovë - Kroaci.

Në rast se dëshironi të ndiqni Kuqezinjtë e Kombëtares Shqiptare, TVSH-ja është kanali që kërkoni, megjithëse me disa sekonda vonesë në transmetim, mund ta ndiqni edhe në kanalet me pagesë të SuperSport.

Nëse do të ndiqni, ashtu si kryeministri Edi Rama, ndeshjen e Kosovës, RTK (Radio Televizioni i Kosovës) jua mundëson pa pagesë, e sigurisht edhe kanalet e paketës SuperSport. /Newsbomb.al/

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007749080657959
array(1) { ["section"]=> string(80) "live-ndeshjet-kosove-kroaci-dhe-lihtenshtajn-shqiperi-mund-t-i-ndiqni-ketu-55304" }