Live në emision, Ngjela harron që është në transmetim dhe i drejtohet gazetarit: Hajde mbylle tani, mos e zgjat më... (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:46 19-07-2019 Live në emision, Ngjela harron që është në transmetim dhe i drejtohet gazetarit: Hajde mbylle tani, mos e zgjat më... (VIDEO) Gazetari Denis Minga - Avokat Ngjela

Avokati i njohur Spartak Ngjela është gjithmonë në qendër të mediave për deklaratat që bën por dhe për momentet epike me drejtuesit e emisioneve.

Mbrëmjen e sotme avokat Ngjela ishte i ftuar në RepolitiX me gazetarin Denis Minga, ndërsa në një moment të intervistës i ka kërkuar nën zë që të mbyllë emisionin.

Mesa duket i lodhur nga përsëritja që i bën shpesh temave dhe çështjeve të Reformës në Drejtësi, këtë herë në emisionin e gazetarit Minga avokati i ka kërkuar ati që të mbyllë transmetimin sepse nuk kishin çfarë zgjatnin më.

VIDEO E EMISIONIT - DEKLARATËN E NGJELËS E GJENI DUKE FILLUAR NGA MINUTA 24:00

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071520805358887
array(1) { ["section"]=> string(124) "live-ne-emision-ngjela-harron-qe-eshte-ne-transmetim-dhe-i-drejtohet-gazetarit-hajde-mbylle-tani-mos-e-zgjat-me-video-172731" }