“LIVE” nga 4 kamera: Uragani Irma mbërrin në Florida, pamje katastrofike

Publikuar tek: bota, më 16:06 10-09-2017 “LIVE” nga 4 kamera: Uragani Irma mbërrin në Florida, pamje katastrofike

Uragani i kategorisë katër, Irma, i konsideruar si një nga më katastrofikët në 100 vitet e fundit ka mbërritur pak minuta më parë në brigjet e Floridas.

Parashikimi nuk duket të jetë i mirë, teksa mediat amerikane raportojnë për viktimën e parë nga uragani Irma në SHBA.

Në florida jeton një numër i madh shqiptarësh, mbi 10 mijë, shumë pret të cilëve kanë vendosur të evakuuohen.

VIDEO LIVE:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e vogël ndalon te puseta dhe i bën nënës së saj pyetjen që e tmerron (Video)
Tre të vdekur në Florida, vetëm pak minuta pas mbërritjes së uraganit Irma »
Article Logic
Execution time: 0.021435976028442
array(1) { ["section"]=> string(74) "live-nga-4-kamera-uragani-irma-mberrin-ne-florida-pamje-katastrofike-91842" }