LIVE nga ''Sokaku i të Mençurve'', kryetari i PD-së tregon historinë e mikut të tij në Gjirokastër që ''i merr të keqen qeveria''

Publikuar tek: politike, më 23:20 26-12-2015 LIVE nga ''Sokaku i të Mençurve'', kryetari i PD-së tregon historinë e mikut të tij në Gjirokastër që ''i merr të keqen qeveria'' Roland Bejko dhe miku i tij Genc Gaba

Kryetari i PD-së në Gjirokastër rrëfen ‘’Live nga Sokaku i të Mençurve’’ historinë e mikut të tij, Gencit, i cili është shumë i lodhur dhe i mërzitur nga kjo qeveri. Sipas Roland Bejkos, Gencit  ‘’I merr të keqen kjo qeveri’’ dhe s’e fut dot në burg për një kupon të harruar.

Ja rrëfimi i Bejkos:

“Live nga "Sokaku" (i të mençurve)

Nga fotua miku im Genc Gaba duket shumë i mërzitur dhe i lodhur nga kjo qeveri. Qysh pas zgjedhjeve lokale është vendosur e punon në Korfuz. Aty i mer të keqen kjo qeveri dhe jo e fut në burg për një kupon të haruar.

Në 3 Janar Genci ikën sërish në Korfuz si shumë të rinj të tjerë për tu rikthyer në pranverë me rastin e zgjedhjeve të parakohshme.

Gëzuar rinia e Gjirokastrës !

Forca, kurajo e besim se të gjithë bashkë kemi potenciale për ta ndryshuar situatën !”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01056981086731
array(1) { ["section"]=> string(126) "live-nga-sokaku-i-te-mencurve-kryetari-i-pd-se-tregon-historine-e-mikut-te-tij-ne-gjirokaster-qe-i-merr-te-keqen-qeveria-28630" }