Liverpool “fluturon” në krye të tabelës, shkëlqen Shaqiri

Publikuar tek: sport, më 22:51 20-10-2018 Liverpool “fluturon” në krye të tabelës, shkëlqen Shaqiri

Liverpooli luajti sot në transfertën e vështirë të Huddersfield, të cilën e fitoi më rezultatin e ngushtë 0-1. 

Loja ishte e mbyllur dhe pa shumë hapësira për ekipin e Klopp, ndërsa golin e vetëm e shënoi egjiptiani Salah në minutën e 24 -të, pas një asisti të Xherdan Shaqirit. Anglezët ndeshjen tjetër do të luajnë në Serbi përballë Crvena Zvezda, të vlefshme për Champions League.

Në këtë ndeshje Shaqiri pritet mos të grumbullohet me ekipin, për arsye sigurie.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15184497833252
array(1) { ["section"]=> string(61) "liverpool-fluturon-ne-krye-te-tabeles-shkelqen-shaqiri-138545" }