Liverpool i gatshëm të shpenzojë 90 milionë euro për Marco Rreus

Publikuar tek: bota, më 10:30 14-07-2015 Liverpool i gatshëm të shpenzojë 90 milionë euro për  Marco Rreus

Ylli i Borussia Dortmund, Marco Reus kërkohet me ngulm nga skuadra e Liverpoolit. Redsat janë të gatshëm të shpenzojë plot 90 milion euro për të marë shërbimet e sulmuesit të kombëtares gjermane.

Sipas tabloidit britanik “Metro” drejtuesit e klubit të Liverpoolit janë të gatshëm t’i ofrojnë Dortmundit 46 milionë paund. Një ofertë e lartë e cila së bashku me një pagë të majme arrdhja e Reus në Anfilld do i kushtonte Liverpooolit rreth 90 milion Euro.

26-vjeccari është kërkuar me ngulm nga Reali, Barcelona dhe Bajerni i Mynihut, por tentativat e këtyre skuadrave u zbehën pasi Reus ka zgjedhur të rinovojë me Dortmundin deri në vitin 2019.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012076854705811
array(1) { ["section"]=> string(70) "liverpool-i-gatshem-te-shpenzoje-90-milione-euro-per-marco-rreus-16117" }