Liverpool niset për në Amerikë, merr dhe Xherdan Shaqirin me vete (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 23:49 20-07-2018 Liverpool niset për në Amerikë, merr dhe Xherdan Shaqirin me vete (FOTO) Xherdan Shaqiri

Skuadra e Liverpool është nisur për në Amerikë në mënyrë që të vijojë përgatitjet për sezonin e ardhshëm të Premier League, e ndërsa ka marrë dhe futbollistin me origjinë shqiptare me vete, Xherdan Shaqiri.

Shaqiri është në listën e lojtarëve të ftuar nga skuadra për këtë udhëtim.

Sakaq, lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare e nënkampionëve të Europës.


dsf.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094890594482422
array(1) { ["section"]=> string(76) "liverpool-niset-per-ne-amerike-merr-dhe-xherdan-shaqirin-me-vete-foto-128583" }