Llalla zëvendëson Adnan Xholin me Blerim Tominaj te Krimet e Rënda. Tominaj hetoi ‘’21 janarin’’ dhe ‘’Olldashin’’

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 28-09-2015 Llalla zëvendëson Adnan Xholin me Blerim Tominaj te Krimet e Rënda. Tominaj hetoi ‘’21 janarin’’ dhe ‘’Olldashin’’ Blerim Tominaj

Adriatik Llalla ka zëvendësuar kreun e Krimeve të Rënda. Kryeprokurori ka vendosur në vend të Adnan Xholit, i cili zëvendësoi Eugen Becin, prokurorin Blerim Tominajn.

Prokurori Tominaj njihet për hetimin e disa çështjeve të bujshme si ato të ‘’21 janarit’’ në bulevardin para Kryeministrisë dhe aksidentin e të ndjerit, deputetit Sokol Olldashi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Afera CEZ-DIA/ Si u zhdukën milionat e eurove, ja skema
Zbardhet vendimi: Në Nartë do ndërtohet një pus nafte, "Zvërneci Perëndimor 1" »
Article Logic
Execution time: 0.01127815246582
array(1) { ["section"]=> string(111) "llalla-zevendeson-adnan-xholin-me-blerim-tominaj-te-krimet-e-renda-tominaj-hetoi-21-janarin-dhe-olldashin-21812" }