Lleshaj thirrje sërish protestuesve: Ndaloni dhunën, 13 policë janë plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 22:14 11-05-2019 Lleshaj thirrje sërish protestuesve: Ndaloni dhunën, 13 policë janë plagosur

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar sërish pas përplasjes së protestuesve me policinë, ku 13 policë kanë mbetur të lënduar.

Lleshaj me anë të një postimi në Twitter, përsërit thirrjen ndaj qytetarëve që të distancohen nga grupi që sulmon Policinë dhe institucionet.

‘13 policë janë lënduar nga dhuna ekstreme e organizuar dhe drejtuar në mënyrë politike. Përsëris thirrjen ndaj qytetarëve që të distancohen nga grupi që sulmon Policinë dhe institucionet’, shkruan Lleshaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029098033905029
array(1) { ["section"]=> string(81) "lleshaj-thirrje-serish-protestuesve-ndaloni-dhunen-13-police-jane-plagosur-163912" }