Lojra erotike në det, aktorja me të fejuarin preken në ishullin grek (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 05-07-2016 Lojra erotike në det, aktorja me të fejuarin preken në ishullin grek (FOTOT)

Lojra erotike në det dhe as kanë menduar se dikush mund t’i fotografonte.

Duke luajtur me njëri-tjetrin, madje duke u prekur, aktorja Lindsay Lohan dhe i fejuari i saj Egor Tarabasov, janë fare të papërmbajtshëm në ishullin grek të Mikonos.

Shikoni fotot…

lindsaylohan2.jpglindsaylohan3.jpglindsaylohan4.jpglindsaylohan5.jpglindsaylohan6.jpglindsaylohan.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021715879440308
array(1) { ["section"]=> string(79) "lojra-erotike-ne-det-aktorja-me-te-fejuarin-preken-ne-ishullin-grek-fotot-45603" }