Lojtarët e Kombëtares mbërrijnë në Tiranë, përgatiten për Kosovën

Publikuar tek: sport, më 21:35 09-11-2015 Lojtarët e Kombëtares mbërrijnë në Tiranë, përgatiten për Kosovën

Lojtarët e Kombëtares kanë nisur të mbërrijnë në Tiranë për t’u përgatitur për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë kundër Kosovës dhe Gjeorgjisë.

Ndeshja e parë do të luhet në Prishtinë, më 13 nëntor, më pas në stadiumin “Qemal Stafa”, kuq e zinjtë do të përballen me gjeorgjanët.

Ashtu siç është bërë zakon, futbollistët shqiptarë që luajnë në skuadrat zviceriane janë nisur bashkë drejt Shqipërisë, duke mos munguar as fotot e postuara në rrjetet sociale.  

Edhe Etrit Berisha ka postuar një foto në Instagram, ku pyet tifozët nëse do të jenë në stadiumin e Prishtinës për ndeshjen kundër Shqipërisë. 

Lexo edhe: Manaj dhe Veseli prurjet e reja në Kombëtare, De Biasi: Me Kosovën festë, me Gjeorgjinë test

berisha.png

xhaka.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017560958862305
array(1) { ["section"]=> string(70) "lojtaret-e-kombetares-mberrijne-ne-tirane-pergatiten-per-kosoven-25053" }