Lojtarët e Laçit foto në dhomën e zhveshjes pas fitores… por jo gjithçka është në rregull

Publikuar tek: sport, më 23:25 07-03-2016 Lojtarët e Laçit foto në dhomën e zhveshjes pas fitores… por jo gjithçka është në rregull

Pas një ndeshjeje fituese, është bërë zakon që futbollistët të pozojnë me fanellat e tyre dhe kjo ka ndodhur edhe me ekipin e Laçit. Por, foto e publikuar nga dy lojtarët kurbinas ka një problem.

Pas shpinës së tyre, një tjetër futbollist ka nisur të zhvishet dhe të heqë rrobat e lojës. Në mungesë të kushteve në stadiumet shqiptare, ka shumë pak hapësirë për privatësinë e lojtarëve, e për këtë arsye nuk mund të shmangen edhe incidente të tilla.

Në fakt, ngjarje si kjo kanë ndodhur edhe me futbollistë dhe skuadra të njohura të huaja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008613109588623
array(1) { ["section"]=> string(94) "lojtaret-e-lacit-foto-ne-dhomen-e-zhveshjes-pas-fitores-por-jo-gjithcka-eshte-ne-rregull-34505" }