Lojtari i famshëm tregon tmerrin: Më kanë kërcënuar, donin të më thyenin këmbën

Publikuar tek: sport, më 20:51 29-11-2017 Lojtari i famshëm tregon tmerrin: Më kanë kërcënuar, donin të më thyenin këmbën

Henrike D’Albert është një lojtarët e pakët që Inter mori këtë vit në merkato.

Ai erdhi me shumë bujë në "Meazza", por deri tani nuk ka mundur dot t’i shfaqë cilësitë e tij. Por përtej kësaj, D’Albert ka përjetuar një moment shumë të keq kur u largua nga skudara e Nice në Francë.

Në një intervistë për mediat italiane, braziliani tregon se gushti dhe shtatori kanë qenë muajt më të frikshëm për të. Ai ka treaguar se ka marrë kërcënime nga tifozët francez, të cilët largimin e tij në Milano e cilësonin si një tradhëti të rëndë.

D’Albert ka shtuar se kërcënimet ka qenë nga më të rëndat deri tek thyerja e këmbëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021311044692993
array(1) { ["section"]=> string(84) "lojtari-i-famshem-tregon-tmerrin-me-kane-kercenuar-donin-te-me-thyenin-kemben-101280" }