Lojtari konfirmon largimin, Partizani “përcjell” Fejzullahin: Suksese në karrierë

Publikuar tek: sport, më 15:38 01-07-2018 Lojtari konfirmon largimin, Partizani “përcjell” Fejzullahin: Suksese në karrierë Skuadra e Partizanit

Skuadra e Partizanit tashmë ka një lojtar më pak.

Mbrojtësi Arbnor Fejzullahi nuk do të jetë më i kuq, pasi ka konfirmuar largimin nga 15 herë kampionët e vendit.

Në një postim në rrjetet sociale Partizani e fanelderon mbrojtësin dhe i uron suksese në karrierën e tij profesionale.

“NJOFTIM

Klubi njofton përfundimin e bashkëpunimit me Arbnor Fejzullahin. Përfundimi i kontratës së mbrotësit 25 vjeçar zyrtarizon edhe mbylljen e marrëveshjes me të kuqtë. Klubi falenderon Arbnor Fejzullahin për kontributin e dhënë përgjatë katër viteve te Partizani, duke i uruar njëkohësisht suksese në karrierë”, shkruhet në faqen zyrtare të Partizanit.

fejzullahi-1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022917985916138
array(1) { ["section"]=> string(84) "lojtari-konfirmon-largimin-partizani-percjell-fejzullahin-suksese-ne-karriere-126383" }