Lokali përfshihet nga flakët në Vlorë, zjarrfikësja mbërrin në kohë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:55 11-07-2015

Një lokal është përfshirë nga flakët në qytetin bregdetar të Vlorës si pasojë e një shkëndije elektrike.

Nga flakët janë shkaktuar dëme të shumta materiale por nuk raportohet për njerëz të lënduar. Forca të policisë dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Shkak dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike, por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Manchester United në vrull blerjesh, e “rrëmben” edhe mbrojtësin italian
Zbardhet vrasja e 32 vjeçarit nga Saranda, u qëllua me silenciator nga tre persona »
Article Logic
Execution time: 0.012670040130615
array(1) { ["section"]=> string(78) "lokali-perfshihet-nga-flaket-ne-vlore-zjarrfikesja-mberrin-ne-kohe-video-15951" }