Loki hëngri kek me marijuanë, ja pasojat (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:55 30-06-2015

Loki mori një mësim të mirë pasi hëngri nga koshi i plehrave një copë keku me marijuanë.

Ndërsa për shumë njerëz kjo mund të jetë një ëndërr, për huskyn e shkretë nuk shkoi dhe aq mirë, pasi marijuana i dha efektin, ai nuk dukej fare i lumtur për këtë gjë.

Ndoshta i zoti i Lokit duhet të ishte treguar pak më i kujdesshëm por fatmirësisht veterineri tha se gjithçka do të shkonte mirë, dhe Loki u kthye në realitet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011971235275269
array(1) { ["section"]=> string(51) "loki-hengri-kek-me-marijuane-ja-pasojat-video-14998" }