Lola Luma martohet me djalin e ish-ambasadorit: Ti je arritja imë më e madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 16-04-2016 Lola Luma martohet me djalin e ish-ambasadorit: Ti je arritja imë më e madhe

Lola Luma, e cilësuar si vajza më seksi e Nju Jorkut pas një sondazhi të prestigjozes “Maxim” i ka dhënë fund beqarisë.

Modelja shqiptare, aq shumë e kërkuar nga stilistët më me emër është martuar me djalin e ish ambasadorit shqiptar në Izrael, Bujar Skëndo.

Lola dhe Dejoni janë prej vitesh në një marrëdhënie por martesa siç e shpreh dhe vetë bukuroshja, kurorëzoi gjithçka.

“Në jetë kam arritur të kap shumë maja, por ti je arritja ime më e madhe!
Nju Jork, 12 April 2016.
Martesa, kurorëzimi me i bukur i lidhjes sonë”, shkruan modelja e cila në ditën e dasmës u vesh me një fustan të “Dior".

lola1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008519172668457
array(1) { ["section"]=> string(81) "lola-luma-martohet-me-djalin-e-ish-ambasadorit-ti-je-arritja-ime-me-e-madhe-37817" }