Londër/ Një person “arratiset” i zhveshur nga Pallati Mbretëror

Publikuar tek: bota, më 21:17 28-02-2015 Londër/ Një person “arratiset” i zhveshur nga Pallati Mbretëror

Një person lakuriq tenton të largohet nga “Buckingham Palace” në Londër, por tentativa e tij ka dështuar pasi ai është rrëzuar nga kati i tretë i ndërtesës.

Një turist suedez ka mundur të regjistrojë një moment mjaft të çudishëm në Pallatin Mbretëror të Britanisë së Madhe, ku shihet një person i zhveshur që nëpërmjet disa çarçafëve të lidhur me njëri tjetrin, përpiqet të largohet prej andej. Video e publikuar mbrëmjen e djeshme ka arritur në mbi 362 mijë klikime në youtube.

Mediat angleze raportojnë se “Buckingham Palace” nuk pranuar të komentojë videon, ndërsa në polici dhe shërbimin e ambulancave të Londrës nuk është raportuar për ndonjë person të plagosur në këtë pallat.

Duke llogaritur lartësinë nga e cila ra personi, mendohet se ai ka marrë dëtime të rënda, por nuk dihet më shumë në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore apo identitetin e tij.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01085090637207
array(1) { ["section"]=> string(65) "londer-nje-person-arratiset-i-zhveshur-nga-pallati-mbreteror-4665" }