Lopët kullosin në mes të autostradës Tiranë-Durrës, habiten shoferët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:33 07-10-2017 Lopët kullosin në mes të autostradës Tiranë-Durrës, habiten shoferët

Një grumbull lopësh janë parë duke kullotur në hyrje të kryeqytetit, pikërisht në mes të autostradës Tiranë-Durrës.

Siç shihet nga fotot lopët ndodhen në anë të autostradës, duke ngrënë bar. Janë shoferët e automjeteve ata që u është tërhequr vëmendja dhe nuk kanë hezituar pa i fotografuar. Kjo, ndoshta për faktin e vetëm se rrallë herë të ndodh të shohësh lopë në kryeqytet.

Përveç kësaj vlen të përmendet se këto lopë mund të kthehen në burim aksidentesh.

LOPE-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096950531005859
array(1) { ["section"]=> string(73) "lopet-kullosin-ne-mes-te-autostrades-tirane-durres-habiten-shoferet-95070" }