Loredana anulon koncertet pas skandalit të mashtrimit, Fifi ka dy fjalë për reperen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 24-05-2019 Loredana anulon koncertet pas skandalit të mashtrimit, Fifi ka dy fjalë për reperen

Kohët e fundit reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e akuzoi se i ka mashtruar duke u marrë 700 mijë franga.

Këngëtarja ka deklaruar se është e pafajshme, duke hedhur poshtë akuzat.

Mirëpo pas këtyre akuzave Loredana ka anuluar të gjitha koncertet.

E në lidhje me këtë deklaratë të Loredanës ka reaguar dhe këngëtarja e njohur Fifi.

Fifi e ka postuar në Instastory videon e Loredanës dhe i ka dhënë asaj mbështetje publikisht.

"Edhe pse nuk njihemi personalisht, si nga Ferizaj që jemi të dyja, ti ke mbështetjen time. Unë jam me ty", shkruan Fifi.

 

auto_fifua1558684158.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069348812103271
array(1) { ["section"]=> string(89) "loredana-anulon-koncertet-pas-skandalit-te-mashtrimit-fifi-ka-dy-fjale-per-reperen-165518" }