Loredana pozon para pasqyrës me vajzën, fansat kapin detajin në shtëpi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 20-07-2019 Loredana pozon para pasqyrës me vajzën, fansat kapin detajin në shtëpi (FOTO)

Reperja e njohur Loredana Zefi ka qenë mjaft e komentuar kohët e fundit pas skandalit në Zvicër.

Megjithatë kjo nuk e ka penguar reperen të jetë aktive në rrjetet sociale.

Pak orë më parë ajo ka publikuar një foto në Instagram, teksa shfaqet duke pozuar para paqsyrës me vogëlushen e saj.

Mirëpo, fansat kanë kapur një detaj në shtëpinë e reperes. Ndjekësve u ka rënë në sy rrëmuja në dhomë, ndërsa nuk kanë hezituar ta shprehin këtë me komente.

-640-0-5d3343b79714d.jpg

-640-0-5d3343b3aed58.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vera i përket Luana Vjollcës, zbuloni çfarë e lidh moderatoren me Noizyn
Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli bashkë në ekran, zëvendësojnë dyshen e njohur të moderatorëve »
Article Logic
Execution time: 0.011157989501953
array(1) { ["section"]=> string(81) "loredana-pozon-para-pasqyres-me-vajzen-fansat-kapin-detajin-ne-shtepi-foto-172814" }