Lori Hoxha bie pre e sharmit të Noizy-t

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 03-04-2016 Lori Hoxha bie pre e sharmit të Noizy-t

Ka patur një boom të personazheve publikë që e mbështesin reperin Noizy.

Njëra ndër to është edhe trashëgimtarja e “Top Channel” , Lori Hoxha.  Për Lorin ishim të sigurt se kishte preferenca të tjera muzikore, derisa na  surprizoi nëpërmjet një  videoje të  publikuar në Snapchat-in e saj! E përfshirë totalisht nga energjia e  këngës më të fundit të reperit, që mban titullin “Grande”, Lori kërcen dhe këndon duke na zbuluar se është fanse e Noizy-t, shkruan InTv. 

Ja që ky i fundit, arriti ta përfshijë edhe Lorin në magjinë e muzikës së tij.  Pas Bleonës, e cila vetëm para pak orësh u shpreh nëpërmejt një statusi në Instagram-in e saj se që nga ai moment është “Official OTR”, po presim edhe konfirmimin e Lorit.

po.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054566860198975
array(1) { ["section"]=> string(45) "lori-hoxha-bie-pre-e-sharmit-te-noizy-t-36734" }