Lori Hoxha dhe Samanta “tërbuan” të ftuarit në dasmën e Besit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 03-09-2017 Lori Hoxha dhe Samanta “tërbuan” të ftuarit në dasmën e Besit

Lori Hoxha dhe Samanta Karavella kanë qenë 2 nga të ftuarat në dasmën e Besit dhe Xhensilës të organizuar në Pallatin e Kongreseve.

Të bukura, elegante dhe të veshura tepër shik, kështu shfaqen 2 bukuroshet Samanta dhe Lori. Në dasmën e çiftit të ftuara kanë qenë disa nga figurat më të njohura të ekrant shqiptar, politikës e të tjerë.

Ndër gjithë të ftuarit, si dy vajzat të veshura më bukur që ranë në sy të të gjithëve ishin Samanta Karavella dhe Lori Hoxha.

dsdgsgs.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, pasi i vunë “flakën” Pallatit të Brigadave, Besi dhe Xhensila sonte kanë dasmën e dytë: Aktori zbulon vendin
U largua përfundimisht nga Shqipëria, ja si përshëndet Floriana pas disa ditësh »
Article Logic
Execution time: 0.011232137680054
array(1) { ["section"]=> string(65) "lori-hoxha-dhe-samanta-terbuan-te-ftuarit-ne-dasmen-e-besit-91029" }