Lori Hoxha feston ditëlindjen, a është ky urimi më i bukur që ka marrë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 19-10-2016 Lori Hoxha feston ditëlindjen, a është ky urimi më i bukur që ka marrë...

Lori Hoxha ka festuar ditëlindjen sot. Ndër miqtë që e kanë uruar Lorin ka qenë dhe nëndrejtori i Top Channel, Erion Ylli.

Nga fjalët me të cilat i drejtohet duket përzemërsia dhe marrëdhënia miqësore tepër e ngrohtë që kanë të dy.

"Dikur një vajzë e vogël, e ëmbël, e qeshur, e çiltër, tanimë e rritur, e zgjuar, me zemër të madhe: Kjo është zonjusha që unë kam parë të rritet. Edhe 100 vite të lumtura, të bukura, të suksesshme të uroj e dashur Lori!”,- shkruan Ylli duke shprehur kështu urimet më të përzemërta për Lorin e vogël që e ka parë dita ditës të rritet.

 lori_hoxha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024222850799561
array(1) { ["section"]=> string(75) "lori-hoxha-feston-ditelindjen-a-eshte-ky-urimi-me-i-bukur-qe-ka-marre-56745" }