Lori Hoxha i befason të gjithë, shikoni si duket pa grim (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 13-01-2017 Lori Hoxha i befason të gjithë, shikoni si duket pa grim (FOTO)

Lori Hoxha, blogerja dhe fashionistja e njohur, si e tillë shfaqet gjithnjë e kuruar para publikut ndërsa i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj kur tërësisht e shkujdesur ka publikuar një foto pa grim.

Dhe duket se ka bërë shumë mirë, pasi Lori duket tejet në formë edhe pa grim.

Madje një pjesë e kanë pëlqyer trashëgimtaren e Top Channel, më shumë kështu, të pagrimuar...

sdo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034118890762329
array(1) { ["section"]=> string(66) "lori-hoxha-i-befason-te-gjithe-shikoni-si-duket-pa-grim-foto-65405" }