Lori Hoxha ia merr këngës me të preferuarin e saj, por i ndodh një incident dhe kërkon falje publikisht (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:49 12-02-2017 Lori Hoxha ia merr këngës me të preferuarin e saj, por i ndodh një incident dhe kërkon falje publikisht (FOTO)

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është shprehur në një intervistë për ‘Intv’ se ishte fanse e këngëtarit Gena dhe e këngës “Tumankuqe”. Mbrëmjen e djeshme Lori ka qenë e e ftuar në një event ku këndonte Gena. 

Ajo ka postuar disa video e foto në rrjetin social “Snapchat”, ku duket se nuk  i rezistoi dot tundimit për t’u ngritur ta këndonte këngën çame edhe pse Lori nuk shquhet për të kënduar, shkruan Who.

“Më falni që stonova”- shkuajti blogerja në një nga postimet e saj në rrjete sociale.

hrtgh.pngrthb.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30835604667664
array(1) { ["section"]=> string(113) "lori-hoxha-ia-merr-kenges-me-te-preferuarin-e-saj-por-i-ndodh-nje-incident-dhe-kerkon-falje-publikisht-foto-68483" }