Lori Hoxha me PUSHIME në Dubai, zbulohet kush e SHOQËRON

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 25-04-2019 Lori Hoxha me PUSHIME në Dubai, zbulohet kush e SHOQËRON

Javët e fundit Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kanë qenë kryefjala e mediave rozë.

Dyshja u përfol se janë ndarë dhe se Lori kishte krijuar një lidhje të re, mirëpo vetëm pak kohë më pas u tha se ata janë rikthyer sërish bashkë.

Trashëgimtarja e të ndjerit Dritan Hoxha, ditët e fundit ka shkuar me pushime në Dubai.

Gjatë një kontrolli në profilet e saj në rrjetet sociale vëmë re që në këto pushime, Lori nuk është vetëm, por është së bashku me shoqen e saj Sonelën.

Këtë e demostrojnë fotot e të dy mikeshave, mirëpo ende nuk dihet nëse është një person tjetër që i shoqëron Lorin dhe Sonelën.

auto_collagevv1556199231.jpg

gfhjk.jpg

gfhjk.jpg

sdhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033351898193359
array(1) { ["section"]=> string(62) "lori-hoxha-me-pushime-ne-dubai-zbulohet-kush-e-shoqeron-161860" }