Lori Hoxha merr ftesën e veçantë, pjesë e inagurimit të presidentit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 06-04-2016 Lori Hoxha merr ftesën e veçantë, pjesë e inagurimit të presidentit

Lori Hoxha do të jetë pjesë e ceremonisë së inagurimit të Presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçit. Është vetë trashëgimtarja e Top Medias, ajo që e ka bërë të ditur këtë lajm duke publikuar në rrjetet sociale një foto me ftesën në duar.

Në ceremoninë që do të organizohet të premten në sheshin “Skënderbej” në Prishtinë, do të marrin pjesë një numër i konsiderueshëm personalitetesh nga e gjithë bota. Mes tyre do jenë edhe Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani dhe kryeministri Edi Rama.

loriii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02851390838623
array(1) { ["section"]=> string(72) "lori-hoxha-merr-ftesen-e-vecante-pjese-e-inagurimit-te-presidentit-36997" }