Lori Hoxha në shtrat me ethe, por foto-ja e saj ‘hot’ ngre temperaturat (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:46 05-01-2017 Lori Hoxha në shtrat me ethe, por foto-ja e saj ‘hot’ ngre temperaturat (Foto)

Tarshëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha duket se nuk i ka shpëtuar gripit dhe etheve që në këtë stinë janë më prezente se kurrë.

Por, edhe pse me grip Lori ka publikuar një foto me bikini që ngre jo pak temperaturat në këto ditë të ftohta ku shfaqet në formë të shkëlqyer.

“Për momentin në krevat me temperaturë por kujtimet më mbajnë ngrohtë. Ditëlindja ime e 23-të”, shkruan Lori bashkangjitur fotos.

{gallery}lori hoxha{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022670030593872
array(1) { ["section"]=> string(79) "lori-hoxha-ne-shtrat-me-ethe-por-foto-ja-e-saj-hot-ngre-temperaturat-foto-64678" }