Lori Hoxha nuk i duron dot më ngacmimet e fansave, kundërpërgjigjet pas komenteve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 22-08-2016 Lori Hoxha nuk i duron dot më ngacmimet e fansave, kundërpërgjigjet pas komenteve

Pushimet e Lori Hoxhës në SHBA kanë tërhequr vëmendje të madhe dhe janë komentuar shumë në portale.

Por e gjithë kjo vëmendje dhe komentet e shumta që i bëhen në foto, e kanë lodhur trashëgimtaren e Top-Channel. Ajo ka ofenduar një komentuese, e cila shkruan se Lori mbante veshur atletet e burrit të Kim Kardashian (?!).

Lori e ka veçuar këtë koment dhe është përgjigjur në Instagram: “Jeni të gjithë budallenj”.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012178897857666
array(1) { ["section"]=> string(86) "lori-hoxha-nuk-i-duron-dot-me-ngacmimet-e-fansave-kunderpergjigjet-pas-komenteve-50547" }