Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria dhe zbulon ‘sekretin’ e familjes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 11-01-2017 Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria dhe zbulon ‘sekretin’ e familjes (FOTO)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga fëmijëria ku shfaqet së bashku me motrën e saj më të vogël, Sara.

Nëpërmjetë kësaj fotoje, vetë Lori ka zbuluar një ‘sekret’ të familjes së saj dhe shkruan se mamaja e saj është mërzitur shumë që Sara lindi vajzë dhe e rregulloi rrugës. Dhe këtë mund ta shohim edhe në foto ku Sara shfaqet me flokë fare të shkurtra dhe të ngritura lart si djalë.

“Mami u mërzit shumë kur Sara doli goc dhe e rregulloi rrugës” shkruan Lori mbi foto.

LORI555.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033454895019531
array(1) { ["section"]=> string(80) "lori-hoxha-publikon-foto-nga-femijeria-dhe-zbulon-sekretin-e-familjes-foto-65188" }