Lori Hoxha publikon FOTON provokuese, Armina Mevlani i lë komentin që s'pritej

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 24-04-2019 Lori Hoxha publikon FOTON provokuese, Armina Mevlani i lë komentin që s'pritej

Blogerja e njohur Lori Hoxha, njëkohësisht edhe trashëgimtarja e Top Channel, është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Rreth një orë më parë, ajo ka publikuar në 'Instagram' një foto ku shfaqet shumë provokuese veshur me një fustan të bardhë.

MIrëpo, ajo çfarë ra në sy ishte komenti i Armina Mevlanit, e cila i shkruan: 'Kurrë nuk të kam parë kaq sexy'.

Kujtojmë që të dyja vajzat dallohen për stilin e veçantë në veshje.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21924495697021
array(1) { ["section"]=> string(84) "lori-hoxha-publikon-foton-provokuese-armina-mevlani-i-le-komentin-qe-s-pritej-161714" }