Lori Hoxha pushime luksi në SHBA së bashku me të dashurin e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:21 20-08-2016 Lori Hoxha pushime luksi në SHBA së bashku me të dashurin e saj (Foto)

Lori Hoxha dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari janë duke shijuar pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Trashëgimtarja e Top-Channel ka postuar disa foto që tregojnë luksin dhe ekstravagancën që e shoqëron në këto pushime.

Lori dhe Visi shoqërohen në këto pushime edhe nga çifti tjetër, Sara Hoxha dhe Ledion Liço, të cilët janë në pritje të fëmijës së parë.

lor.jpg

lori-1.jpg

lorih.jpg

lorihoxh.jpg

loril.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026897192001343
array(1) { ["section"]=> string(74) "lori-hoxha-pushime-luksi-ne-shba-se-bashku-me-te-dashurin-e-saj-foto-50327" }