Lori Hoxha sfidon policinë, shpjegon pse duhet bërë çiçi në dush teksa nget makinën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:31 01-02-2017 Lori Hoxha sfidon policinë, shpjegon pse duhet bërë çiçi në dush teksa nget makinën (VIDEO)

Lori Hoxha ka qenë e ftuara speciale në një intervistë ekskluzive për “InTv”.  Lori, e pyetur nga gazetari Kelvi nëse e bën çiçin në dush është përgjigjur “po”, madje ka treguar dhe një fakt që tregon se është shumë e rëndësishme ta bësh diçka të tillë.

“E bëj me thënë të drejtën. Dhe se e kam ruajtur vetëm për ty, ty kam  gjetur një foto, është fakt thotë duke bërë çiçin në dush njerëzit ruajnë 4390 litra ujë. Prandaj bëjeni çiçin në dush se i bën mirë ambjentit”,-është shprehur Lori duke qeshur ndërsa nget makinën me një dorë, duke përdorur celularin në dorën tjetër.

Policia e Shtetit ka marrë masa ndëshkuese për të gjithë ata persona të cilët përdorin celularin kur ngasin makinën. Po Lorit do i vë gjobë ministri Tahiri? 

 

Lori dhe Kelvi kane nje mesazh! "Beni cicin ne dush!!!"

A video posted by IN tv (@intvalbania) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059623003005981
array(1) { ["section"]=> string(94) "lori-hoxha-sfidon-policine-shpjegon-pse-duhet-bere-cici-ne-dush-teksa-nget-makinen-video-67401" }