Lori Hoxha shton dyshimet, probleme në çift për të?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:15 29-08-2016 Lori Hoxha shton dyshimet, probleme në çift për të?

Blogger-ja Lori Hoxha ka shtuar dyshimet për një krizë në çift. “Keep it together”, shkruhet në dhuratën që i ka bërë Vjollca Hoxha, por ajo që shkruan Lori mbi ka krijuar konfuzion te fansat.

Këshillës së mamasë për të qëndruar së bashku ajo i përgjigjet: “Është e vështirë ndonjëherë mama”.

Kjo përgjigje e Lorit hedh dyshimet për një krizë mes saj dhe të dashurit Vis Bajraktarit, ndonëse çifti vetëm pak ditë më parë ndodheshin me pushime në SHBA dhe nga fotot dukeshin se po kalonin një moment shumë të mirë.

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029958963394165
array(1) { ["section"]=> string(55) "lori-hoxha-shton-dyshimet-probleme-ne-cift-per-te-51239" }