Lori Hoxha zbulon një detaj të pathënë më parë për lidhjen me Vis Bajraktarin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:02 21-04-2016 Lori Hoxha zbulon një detaj të pathënë më parë për lidhjen me Vis Bajraktarin Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari

Trashëgimtarja Top Channel, Lori Hoxha, është mjaft e rezervuar sa i takon jetës së saj private. Ndonëse ka një lidhje dashurie prej disa vitesh me Vis Bajraktarin, vetëm disa javë më parë, dolën foto të reja të çiftit që po pushonte në Maldive. Lori ka zbuluar një detaj të kësaj lidhjeje: Është më e gjata që ka pasur ndonjëherë.

Në profilin e saj në Tumblr, një prej ndjekësve e ka pyetur se cila është lidhja më e gjatë që ka pasur dhe  trashëgimtarja e Top Channel i është përgjigjur:  “Lidhja që kam tani, 4 vjet e gjysmë.” 

Ndërsa pyetjes tjetër nëse ka ndonjë gjë për të cilën është penduar, Lori i është përgjigjur: “Ka shumë, po ’më pëlqen të pendohem për asgjë. Çdo gjë që ka ndodhur më ka bërë kjo që jam sot. Më shumë do doja të ktheja kohën pas që t’i përjetoja edhe një herë disa momente”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027883052825928
array(1) { ["section"]=> string(83) "lori-hoxha-zbulon-nje-detaj-te-pathene-me-pare-per-lidhjen-me-vis-bajraktarin-38237" }