Lori Hoxhën nuk e mban vendi, ngrihet dhe hedh valle në festë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:15 11-01-2017 Lori Hoxhën nuk e mban vendi, ngrihet dhe hedh valle në festë (Foto)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha njohet tashmë për veshjet e saj plot stil e sharm.

Ajo ka marrë pjesë në një festë dhe ku është fotografuar teksa kërcen.

E veshur me fustan të zi të shkurtër dhe me dekolte të hapur, Lori Hoxha duket se ka ngritur teperaturat në këto ditë acari që kanë mbërthyer vendin.

lori_hoxha_v.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12512397766113
array(1) { ["section"]=> string(71) "lori-hoxhen-nuk-e-mban-vendi-ngrihet-dhe-hedh-valle-ne-feste-foto-65199" }