Lorik Cana bëhet 'aktor', ish-kapiteni legjendar do të luaj në film

Publikuar tek: sport, më 23:52 22-11-2018 Lorik Cana bëhet 'aktor', ish-kapiteni legjendar do të luaj në film

Jeta dhe karriera e Lorik Canës tashmë do të vijë si film për publikun shqiptar. 

Lajmin e ka dhënë ish-kapiteni i Shqipërisë në një postim në Instagram, ku zbulon se filmi do të jepet në kinema në datën 5 dhjetor.

“Ky është posteri zyrtar i filmit ‘Lorik’ një film i realizuar me shumë dashuri mbi rrugëtimin tim nga miku im Andi Deçka që më bindi para 2 vite rreth këtij projekti…

Nuk ka qenë e lehtë por besoj ia ke dalë Andi me gjithë partnerët qe të kanë mbështetur. Transmetimi i parë, 5 dhjetor!”, ka shkruar ai.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040365934371948
array(1) { ["section"]=> string(71) "lorik-cana-behet-aktor-ish-kapiteni-legjendar-do-te-luaj-ne-film-142527" }