Lorik Cana kthehet pas në kohë, ja si dukej futbollisti kur ishte 6 vjeç (Foto)

Publikuar tek: sport, më 12:30 15-01-2017 Lorik Cana kthehet pas në kohë, ja si dukej futbollisti kur ishte 6 vjeç (Foto)

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana ka marrë një pauz të gjatë pas përfundimit të kampionatit Europian dhe duket se është bërë nostalgjik për fëmijërinë.

Vetë Cana ka publikuar një foto në rrjetet sociale i veshur me kostum popullor dhe me plis në kokë ku duket se është mjaft i vogël.

“Unë në moshën 6 vjeçare, krenar me plis” shkruan Cana bashkangjitur fotos.

lorik_cana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019147872924805
array(1) { ["section"]=> string(82) "lorik-cana-kthehet-pas-ne-kohe-ja-si-dukej-futbollisti-kur-ishte-6-vjec-foto-65570" }