Lorik Cana mbështet publikisht klubin e madh shqiptar, shkon takon ekipin në stërvitje

Publikuar tek: sport, më 22:29 07-02-2018 Lorik Cana mbështet publikisht klubin e madh shqiptar, shkon takon ekipin në stërvitje

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Lorika Cana prej kohësh ka dalë publikisht në mbështetje të klubit të madh shqiptar, Vëllaznimi i Gjakovës, që luan në Superligën e Kosovës. 

Së fundmi, Cana ka shkuar në ulqin, për të takuar pjesëtarët e ekipit, që po zhvillojnë fazën përgatitore.

Cana ka publikuar foto me lojtarët e Vëllaznimit, si dhe me babain e tij, i cili është dhe president i këtij klubi. Kapiteni “legjendar” është nga qyteti i Gjakovës dhe lidhja e tij me ekipin e Vëllaznimit është shumë e fortë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024801969528198
array(1) { ["section"]=> string(92) "lorik-cana-mbeshtet-publikisht-klubin-e-madh-shqiptar-shkon-takon-ekipin-ne-stervitje-109510" }