Lorik Cana më romantik se kurrë, ja ç’surprizë i bën bashkëshortes për ditëlindje (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 11-11-2016 Lorik Cana më romantik se kurrë, ja ç’surprizë i bën bashkëshortes për ditëlindje (Foto)

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana duket se është mjaft i përkushtuar ndaj bashkëshortes së tij.

Cana së bashku me bashkëshorten, Monika kanë udhëtuar në Turqi për pushime, por sipas, Prive.al arsyeja e udhëtimit ka qenë pikërisht ditëlindja e bashkëshjortes së tij.

Mësohet se ish-kapiteni ka surprizuar bashkëshorten për ditëlindje teksa e ka pritur në një restorant luksoz me pamje nga Bosfori që lidh dy kontinente.

Çifti ka qenë tejet hermetic lidhur me festën dhe kanë preferuar të publikojnë vetëm një foto të tortës.

 cana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071449279785156
array(1) { ["section"]=> string(91) "lorik-cana-me-romantik-se-kurre-ja-c-surprize-i-ben-bashkeshortes-per-ditelindje-foto-59160" }