Lorik Cana në “rrezik”, e ç’montojnë futbollistët në fushë

Publikuar tek: sport, më 15:10 23-04-2017 Lorik Cana në “rrezik”, e ç’montojnë futbollistët në fushë

Futbollisti Lorik Cana është një ndër më të preferuarët për tifozat në Shqipëri.

Ditën e sotme Cana ka postuar në rrjete sociale një foto të bërë para disa kohësh në fushë gjatë një ndeshje. Në foto shihet Cana së bashku me futbollistët e tjerë teksa po “luftojnë” kush do ta godasë topin i pari. Siç shihet edhe në foto Lila është sforcuar shumë dhe ka shkaktuar një incident tek Cana. 

18119005_1777691775879870_4786397485143008442_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018754005432129
array(1) { ["section"]=> string(61) "lorik-cana-ne-rrezik-e-c-montojne-futbollistet-ne-fushe-76158" }