Lorik Cana pa skuadër, gjiganti grek e vë nën shënjestër

Publikuar tek: sport, më 17:30 08-09-2016 Lorik Cana pa skuadër, gjiganti grek e vë nën shënjestër

Klubi grek i Olympiacos kërkon të përfitojë shërbimet e Lorik Canës. Ish qendërmbrojtësi kuqezi është pa skuadër, dhe në këtë mënyrë ekipi grek kërkon të përfitojë për ta pasur në organikën e tij.

Sipas “Sportdog.gr”, Cana është pa skuadër dhe palët mund të hyjnë në bisedime për të arritur një akord. Problem i madh mbetet vetëm paga e lartë që kërkon Cana, ku sipas portalit grek shkruhet që 33- vjeçari kërkon 700-800 mijë euro.

Nuk dihet nëse Olympiacos është i gatshëm për t’i paguar këtë shumë ish lojtarit kuqezi. Zhvillime të reja priten në orët në vijim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025688886642456
array(1) { ["section"]=> string(61) "lorik-cana-pa-skuader-gjiganti-grek-e-ve-nen-shenjester-52329" }