Lorik Cana për herë të parë publikon foto me vajzën në krahë: Enkeleida sot mbush dy javë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 29-01-2020 Lorik Cana për herë të parë publikon foto me vajzën në krahë: Enkeleida sot mbush dy javë

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi të veçantë me vajzën dy muajshe.

“ENKELEIDA sot mbush 2 javë dhe vendosëm ta prezentojmë”, shkruan Loriku në rrjetet sociale bashkangjitur fotografinë me vajzën që e mban në krahë.

Ish-futbollisti dhe bashkëshortja e tij Monica Ercoli janë prindër edhe të një djali që e kanë quajtur Bojken.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020671129226685
array(1) { ["section"]=> string(95) "lorik-cana-per-here-te-pare-publikon-foto-me-vajzen-ne-krahe-enkeleida-sot-mbush-dy-jave-193517" }