Lorik Cana përcjell selfie nga autobuzi, por komentuesit e pyesin për Berishën

Publikuar tek: sport, më 12:53 06-06-2016 Lorik Cana përcjell selfie nga autobuzi, por komentuesit e pyesin për Berishën Postimi i Lorik Canes ne Instagram

Lorik Cana, kapiteni i kombëtares shqiptare, vazhdon të mbajë të informuar fansat e vet në rrjetet sociale me fotot që përcjellë nga autobuzi, dhe duket se si kapiten i vërtetë, i "detyron" ata edhe për fotot e rastit. 

“Sapo u aterruam me çunat në Francë” shkruan ai, duke përcjellë një foto selfie nga autobuzi. Por janë komentuesit ata që vënë re edhe detajet me të vogla. Duke iu referuar vështrimit jashtë të Etrit Berishës, njëri nga komentuesit e pyet se çfarë ka Berisha. Në fakt, nuk ka një përgjigje nga Loriku.  

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032549858093262
array(1) { ["section"]=> string(83) "lorik-cana-percjell-selfie-nga-autobuzi-por-komentuesit-e-pyesin-per-berishen-42607" }