Lorik Cana pushime me familjen, shihni sa është rritur i biri (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 14:45 22-06-2017 Lorik Cana pushime me familjen, shihni sa është rritur i biri (FOTO)

Futbollisti Lorik Cana ka publikuar një foto me familjen e tij.

Me bashkëshorten e tij dhe djalin kapur për dore, të veshur sportiv,  familja ngjan e mrekullueshme. “Gati për verë”, shkruan Cana teksa ka publikur dhe foton. Çifti tashmë ka marrë pushimet dhe po shijojnë kohën e bukur me diell.

Komentet e fansave të tij janë qenë nga më të përzemërtat./Newsbomb.al/

aaaaaaaaaa.jpg 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024081945419312
array(1) { ["section"]=> string(71) "lorik-cana-pushime-me-familjen-shihni-sa-eshte-rritur-i-biri-foto-83440" }