Lorik Cana shpërthen në lotë për luftën në Kosovë e shokun e tij të vrarë "live” te Kontrata

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 23-04-2015

Kapiteni Lorik Cana ka shpërthyer në lotë gjatë një interviste me gazetaren Sonila Meço në emisionin “Kontrata” në Agon Channel.

Lorik Cana nuk mundi t’i përmbajë lotët duke kujtuar shokun e tij ngushtë Kushtrim Kelmendi i cili ka humbur jetën gjatë periudhës së luftës si dhe tmerrit që kaloi Kosova në atë periudhë, ndërkohë që pamjet shfaqeshin në monitorin përpara tij. Në këtë intervistë Cana ka konfirmuar edhe lajmin se do të bëhet baba.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092971324920654
array(1) { ["section"]=> string(95) "lorik-cana-shperthen-ne-lote-per-luften-ne-kosove-e-shokun-e-tij-te-vrare-live-te-kontrata-9523" }