Lot gëzimi, çastet e festës së kuqezinjve pas ndeshjes (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:35 11-10-2015

Me lot në sy e kanë festuar fitoren e arritur ndaj Armenisë me rezultatin 0-3, futbollistët dhe stafi i kombëtares shqiptare të futbollit.

Tashmë Shqipëria është kualifikuar në Euro 2016 ndërsa në të gjitha qytetet shqiptare ka nisur festa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ëndrra bëhet realitet, Shqipëria kualifikohet në Kampionatin Europian
Nga Saranda në Preshevë, nga Vlora në Tetovë, të gjithë në festën kuqezi (Fotot) »
Article Logic
Execution time: 0.01099705696106
array(1) { ["section"]=> string(67) "lot-gezimi-castet-e-festimit-te-kuqezinjve-pas-ndeshjes-video-22896" }