LOTARIA/ Shqiptarët s’i mban më vendi, Ambasada Amerikane nuk jep asnjë sqarim

Publikuar tek: aktualitet, më 11:02 08-05-2019 LOTARIA/ Shqiptarët s’i mban më vendi, Ambasada Amerikane nuk jep asnjë sqarim

Përgjigjet e lotarisë Amerikane duhet të kishin dalë që ditën e djeshme mirëpo, kanë kaluar 24 orë dhe serveri vazhdon të jetë jashtë funksionit.

Një gjë e tillë ka krijuar ankth për aplikantët të cilët mezi e presin daljen e përgjigjeve.

Ata vazhdimisht kontrollojnë linkun zyrtar të përgjigjeve, por u del gjithnjë ky shënim, që tregon se sistemi nuk funksionon.

Nga ana tjetër, Ambasada Amerikane nuk ka dhënë asnjë sqarim për këtë situatë të krijuar apo kohën se kur pritet që serveri të funksionojë.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Hajdari sërish GAFË në Kuvend: Tre ushtarakë humbën jetën në Letoni (VIDEO)
Megaoperacioni 'Brezi i Gjelbër', dalin EMRAT e grupit të shkatërruar në Sarandë që trafikonte kanabis në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.012353897094727
array(1) { ["section"]=> string(83) "lotaria-shqiptaret-s-i-mban-me-vendi-ambasada-amerikane-nuk-jep-asnje-sqarim-163427" }