LSI çon në Prokurori komisionerët e PS, PD dhe PDIU: Na vodhën votat

Publikuar tek: barometri, më 08:22 15-07-2017 LSI çon në Prokurori komisionerët e PS, PD dhe PDIU:  Na vodhën votat

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024924993515015
array(1) { ["section"]=> string(72) "lsi-con-ne-prokurori-komisioneret-e-ps-pd-dhe-pdiu-na-vodhen-votat-86213" }